Ponúkame tanečné, gymastické a pohybové lekcie pre deti a dospelých. Kurzy prebiehajú raz alebo dvakrát týždenne, avšak je možné navštevovať lekcie aj viackrát týždenne. Kurzy sú určené deťom od 3 do 18 rokov a dospelým do 99 rokov, teda všetkým, ktorí majú neustále chuť tancovať, radi sa hýbu, učia sa nové veci a chcú si udržať zdravé telo a ducha.

Učíme sa najskôr základy tanečného pohybu a gymnastiky, neskôr pridávame klasiku-balet, moderný tanec, scéniku, jazz, pokročilejšiu tanečnú gymnastiku, muzikálový tanec, ale aj showdance, prvky street dance, hip hopu či latinskoamerických tancov… Sme radi, ak choreografie tvoria aj samy deti, nechávame priestor ich fantázii a nápadom. Radi tvoríme tance na hudbu, ktorá sa sa deťom páči a mimoriadne šikovní tanečníci sa u nás určite objavia aj na tanečnej súťaži.

Na hodinu si stačí priniesť pohodlné oblečenie, v ktorom sa dá tancovať, primeranú obuv – radi vám poradíme kde kúpiť za dobrú cenu, fľašu s vodou a dobrú náladu.

Deti majú vždy na polroka otvorenú hodinu pre rodičov, na ktorej sa prezentujú s novými tanečnými vedomosťami. Na konci roka ich čaká záverečná slávnostná akadémia v divadle, kde sa predvedú so všetkými choreografiami. Medzitým sa môže vyskytnúť nejaké to vystúpenie, tanečná súťaž alebo iný zaujímavý projekt.

Deti získajú všeobecný tanečný a gymnastický prehľad a nadobudnú nové skúsenosti s prezentáciou na verejnosti a prácou v skupine

Dospeláci sa u nás naučia základné tanečné zručnosti, vyplavia veľa endorfínov a posilnia dôležité svaly zodpovedné za správne držanie tela.